Haber

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Enes Eminoğlu, 23 Nisan’da çocuklarla buluştu

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Enes Eminoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Esener’de çocuklarla bir araya geldi. Eminoğlu, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin her zaman yanındayız. Çocuklarımız heyecanlı. Onlar bizim geleceğimiz. Onlar için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Bu ülkenin geleceğinin çocuklar olduğunu söyleyen Eminoğlu, “Çok memnunuz. Hava çok güzel, Esenler çok güzel. Şu an 15 Temmuz’da Millet Bahçesi’ndeyiz. Burası şu anda gerçekten çok hareketli. Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Biz de bugün ziyaretimizi kutluyoruz. “Bir taraftan devam ederken bir taraftan da çocuklarımızla vakit geçirdik. Onlarla top oynadık, top dağıttık. Çocuklarımızla, gençlerimizle hep ortadayız. Çocuklarımız heyecanlı. Onlar bizim geleceğimiz. Onlar için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“SAYIN BAŞKANIMIZLA ÇOK ÖNEMLİ İLGİLERİMİZ VAR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a saha çalışmasında gittikleri yerlere ilginin yoğun olduğunu belirten Eminoğlu, “Önümüzde 3 hafta kaldı. Her gün seçim için vatandaşlarımızla, esnafımızla, hane ziyaretlerimizle bir araya geliyoruz. Çok hoş ve pozitif bir ortam var.Cumhurbaşkanımıza çok önemli bir güven var.Vatandaşlarımız anlayışlı,ne olduğunu görüyorlar.Kimin kiminle olduğunu da görüyorlar.Neden ortada olduklarını çok iyi biliyorlar. hangi terör örgütleriyle iş birliği içinde olduklarını ve bunun için güçlüyüz, eminiz, kararlıyız. Büyük bir zafere doğru emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu